Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz.Urz.UE.L. z 2016r. Nr 119, stron.1) (dalej jako: „RODO”), informujemy Panią/Pana o sposobie i celu, w jakim przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe, a także o przysługujących Pani/Panu prawach, wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych:
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach, w wyniku których w budżecie Miasta Kościerzyny na rok 2019 znajdą się zadania wskazane przez mieszkańców Kościerzyny.
Zdjęcie
Informujemy, że zmienił się Regulamin przyznawania stypendiów Burmistrza Miasta Kościerzyna dla wyróżniających się uczniów i studentów z terenu Kościerzyny. Zmiany dotyczą uwzględnienia w regulaminie uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz terminu składania wniosków o przyznanie stypendium. Nowy termin składania wniosków dotyczy wyłącznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Zdjęcie
Kościerski Dom Kultury zaprasza na wernisaż prac Karoliny Narkiewicz - absolwentki koła plastycznego KDK. Wystawa połączona będzie z pokazem filmu "Twój Vincent", w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Szczegóły znajdują się na plakacie.
Zdjęcie
Piknik Świętojański w ramach Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości, odbędzie się 24 czerwca w Ogródku Jordanowskim w Kościerzynie. Szczegóły znajdują się na plakacie.
Zdjęcie
Do 16 lipca można składać wnioski o stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2018/2019. Wsparcie przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego.
Zdjęcie
Zapraszamy na LXIV sesję Rady Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 29 czerwca 2018 r. /piątek/ o godz. 15:00 w sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
 2018-06-21 15:14:24
Zdjęcie
Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku Trójmiejska Szybka Kolej Miejska przygotowała specjalną ofertę dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do Muzeum Kolejnictwa na Festyn Kolejowy, który odbędzie się 24 czerwca w godz. 10.00-16.00. Zaplanowaliśmy szereg atrakcji: przejażdżki drezyną, zabawy, konkursy, gry planszowe, gadżety dla małych i dużych, zwiedzanie taboru kolejowego, wystawy stałej i czasowej oraz budowę makiety kolejowej z klocków LEGO. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta w Kościerzynie informuje o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia na realizację dostawy materiałów biurowych w ramach projektu „Edukacja kluczem do przyszłości – podniesienie kompetencji kościerskich uczniów”.
Stronę odwiedzono 1662354 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget