Strona z portalu

  / Aktualności / Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na przeprowadzenie promocji projektu pn.: „Ochrona przez powodzią oraz poprawa jakości wód zlewni Wierzyca na terenie miasta Kościerzyna”
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na przeprowadzenie promocji projektu pn.: „Ochrona przez powodzią oraz poprawa jakości wód zlewni Wierzyca na terenie miasta Kościerzyna”
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Ochrona przez powodzią oraz poprawa jakości wód zlewni Wierzyca na terenie miasta Kościerzyna”.

 

 

 

Zaproszenie - tutaj

Zał.1.  Oświadczenia wykonawcy - tutaj

Zał.2. Formularz ofertowy - tutaj

Zał.3. Projekt Umowy - tutaj

 


W związku z zapytaniem dotyczącym realizacji zamówienia na promocję projektu „Ochrona przed powodzią oraz poprawa jakości wód zlewni Wierzyca na terenie miasta Kościerzyn”  przesłanym drogą elektroniczną w dniu 20.11.2018 r. Zamawiający w załączeniu udziela odpowiedzi na poniższe pytania:

1. W jakim terminie planują Państwo montaż 4 dwustronnych tablic informacyjnych. Będą montowane w tym samym czasie ?

2. W jakim terminie należy zrealizować film. Czy należy go wykonać po zakończeniu projektu ?. Jakiej zawartości oczekują Państwo ?

3. Jaki należy założyć termin emisji filmu i co mają Państwo na myśli pisząc o zasięgu regionalnym. Jakie Państwa zdaniem stacje TV o zasięgu regionalnym spełnią Państwa oczekiwania.

4. Jakie Państwa zdaniem pozycje prasy lokalnej i regionalnej spełnią Państwa oczekiwania w odniesieniu do publikacji artykułu.

Odpowiedzi na Państwa pytania - TUTAJ

 

Jednocześnie informujemy, że w termin składania ofert uległ wydłużeniu do dnia 27.11.2018 roku do godz.15.30.  - TUTAJ

 

 


Ogłoszenie o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia - tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 1053 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget